NaviExpert Telematics – monitoring i telematyka dla firm

Jak to działa

wiesz gdzie jeżdżą Twoi pracownicy

Świadomi kontroli pracownicy rzadziej decydują się na załatwianie spraw prywatnych w godzinach pracy lub wykorzystywanie służbowego auta po godzinach. Co za tym idzie – wzrasta efektywność pracy Twojego zespołu i spada zużycie paliwa w Twojej flocie.

wiesz jak jeżdżą

Kto traktuje auto służbowe jak swoje własne, a kto jak bolid F1? Dzięki naszemu rozwiązaniu sprawdzisz czy Twoi pracownicy podróżują bezpiecznie i ekonomicznie oraz jak w tych dwóch kryteriach wypada cała flota.

motywujesz ich do bezpiecznej i ekonomicznej jazdy

Panel NaviExpert Biznes możesz wykorzystać także do wdrożenia grywalizacji w swojej firmie. To doskonałe narzędzie do motywowania pracowników do pożądanych zachowań za kółkiem. Zobaczysz - marchewka czasami działa lepiej od kija!

oszczędzasz na paliwie i eksploatacji aut firmowych

Zmiana przyzwyczajeń za kierownicą to mniejsze spalanie i oszczędności na paliwie. To także wolniejsze zużywanie części i podzespołów aut firmowych, a więc i rzadsze wizyty u mechanika.

zmniejszasz wypadkowość w swojej flocie i poprawiasz bezpieczeństwo swoich pracowników

Motywując kierowców do bezpiecznej i płynnej jazdy nie tylko zmniejszasz ryzyko występowania wypadków i stłuczek w Twojej flocie, ale i pokazujesz, że zależy Ci na bezpieczeństwie swoich pracowników.

stawiasz na swoją wygodę

Tak, to też się liczy! Dostęp do usługi NaviExpert Telematics kupujesz w naszym sklepie. W ciągu 3 dni otrzymujesz od nas przesyłkę z urządzeniami NaviExpert OBD, które przekazujesz swoim pracownikom. Ci wpinają je do gniazd OBD II, a wszystkie informacje pojawiają się w NaviExpert Biznes. I to wszystko!