monitoruj swoich pracowników

API NaviExpert

Wykorzystaj elementy systemu NaviExpert w Twojej firmie! Niezależnie od tego, czy tworzysz własne oprogramowanie od podstaw, czy też chcesz skorzystać z gotowych komponentów i dodać je do Twojej usługi, dzięki naszemu API wzbogacisz swój system m.in. o:

wyszukiwanie tras
wyszukiwanie i wytyczanie tras
omijających korki,
wyszukiwarka poi
geokodowanie adresów i wyszukiwarkę punktów POI
(użytecznych miejsc),
informacje o fotoradarach
informacje o fotoradarach, kontrolach drogowych
czy wypadkach,
informacje remontach
dostęp do informacji o bieżących remontach, zmianach
w organizacji ruchu i sieci drogowej,
wyznaczanie tras wielopunktowych
wyznaczanie tras wielopunktowych z optymalizacją
kolejności odwiedzanych punktów.
Sprawdź

Punkty POI

Nie każ się szukać. Daj się odnaleźć wielotysięcznej społeczności kierowców podróżujących z NaviExpert! Nieważne czy prowadzisz małą kawiarnię, sieć pizzerii, czy jesteś właścicielem banku. Twój biznes to Twoi klienci, którzy chcą do Ciebie dotrzeć w jak najkrótszym czasie. Dzięki bogatej bazie ponad 400 000 punktów POI w NaviExpert, kierowcy bez problemu odnajdują interesujące miejsca, sklepy, restauracje, stacje benzynowe, apteki czy bankomaty. Nie czekaj i dodaj informacje o swoim biznesie do naszej aplikacji!

 

Dzięki POI NaviExpert:

 • dodasz dokładną lokalizację Twojego biznesu na mapie
 • poinformujesz swoich klientów o godzinach otwarciach i sposobach kontaktu
 • przekażesz dodatkowe, wybrane przez Ciebie informacje

 

Intersuje Cię cennik dodania punktów POI do systemu NaviExpert? Napisz na biznes@naviexpert.pl

Trasy NaviExpert

Trasy wyznaczane przez system NaviExpert codziennie pozwalają tysiącom kierowców zapomnieć o korkach. Nie wierzysz? Sprawdź!

 

Czy wiesz, że podróżując trasami planowanymi z wykorzystaniem unikalnej technologii Community Traffic online kierowcy oszczędzają średnio 26% swojego czasu do tej pory traconego w korkach? Teraz także Ty w swojej firmie możesz zaoferować swoim klientom lub pracownikom taką możliwość dzięki wykorzystaniu modułu Tras NaviExpert.

 

Trasy wyznaczane przez NaviExpert uwzględniają bieżącą sytuację na drogach, dzięki czemu nawet w nieprzewidzianych sytuacjach prowadzą kierowców tak, by zawsze byli we właściwym miejscu, we właściwym czasie.

 

Możliwości Tras NaviExpert:

 • szeroki wybór typów tras w zależności od preferencji użytkownika (Rekomendowana, Najszybsza, Głównymi, Krótka, 4x4, ECO),
 • omijanie zakorkowanych odcinków,
 • omijanie odcinków o zmniejszonej płynności ruchu ze względu na zdarzenia losowe np. wypadki, serwisowe zamknięcia dróg,
 • docieranie do celu w najkrótszym możliwym czasie,
 • uwzględnianie w układanych trasach odcinków remontowanych,
 • uwzględnianie nowo otwieranych odcinków dróg dzięki codziennie aktualizowanej mapie.

Aktualne informacje o ruchu drogowym

Codziennie monitorujemy polskie drogi i wiemy, jak się po nich jeździ. Teraz także Ty możesz wykorzystać naszą wiedzę i z powodzeniem zastosować ją w swojej firmie.

 

Autorska technologia Community Traffic online pozwala nam monitorować średnie prędkości, z jakimi poruszają się samochody po drogach w czasie rzeczywistym. Wiemy o nich za sprawą anonimowych danych pochodzących od kierowców poruszających się z aplikacjami NaviExpert oraz z profesjonalnego monitoringu flot. Dzięki temu wiemy, gdzie w danym momencie tworzą się korki i w jaki sposób je najlepiej omijać!

 

Teraz nasze autorskie rozwiązanie oferujemy także Partnerom biznesowym. Jeśli więc chcesz:

 • podnieść efektywność pracy kierowców,
 • zredukować czas, jaki spędzają bezproduktywnie tkwiąc w korkach,
 • prognozować rzeczywiste czasy przejazdu,
 • wykorzystać naszą technologię w swoich rozwiązaniach, nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty!

Wyszukiwarka NaviExpert

Kto szuka, nie błądzi. Z wyszukiwarką NaviExpert bez problemu znajdziesz interesujące Cię miejsce.

 

Wyszukiwanie lokalizacji jest najczęstszym zastosowaniem systemów nawigacyjnych. Korzystając z Wyszukiwarki NaviExpert masz możliwość:

 • wyszukiwania adresów,
 • wyszukiwania punktów POI (jak np. sklepy, urzędy, bankomaty, stacje paliw),
 • geokodowania, tj. ustalania współrzędnych geograficznych na podstawie innych danych geograficznych.

 

Dzięki Wyszukiwarce NaviExpert nie tylko zbudujesz lub poprawisz jakość bazy danych Twoich klientów. Wykorzystasz ją również do integracji z modułem NaviExpert Trasy, dzięki któremu znajdziesz do nich najkrótszą drogę.

Czasy podróży

Czasu nie można kupić. Z naszą technologią możesz go jednak zyskać i wykorzystać w najlepszy możliwy sposób.

 

Wiemy, jak ważne dla Ciebie i Twojego biznesu jest skuteczne zarządzanie czasem. Codzienne podróże, spotkania, napięty kalendarz… Dzięki rozwiązaniu CT Czasy podróży oraz informacjom o aktualnych prędkościach oraz remontach na drogach dowiesz się, jaki będzie realny czas przejazdu z punktu A do punktu B, co pozwoli Ci w odpowiedni sposób zaplanować podróż. Tak, by zawsze być we właściwym miejscu, we właściwym czasie.

Ostrzeżenia CB NaviExpert

Nikt nie lubi mandatów ani niespodziewanych sytuacji na trasie. Dzięki technologii Community CB, korzystającej z wielu źródeł informacji, do naszego systemu trafiają tysiące ostrzeżeń o bieżących wydarzeniach na drogach. Skąd o tym wiemy?

 • dzięki naszym mobilnym bramkom nasłuchowym zbieramy informacje prosto z dróg od kierowców podróżujących z tradycyjnym CB radiem,
 • monitorujemy Internet oraz stacje radiowe selekcjonując i nanosząc do systemu zdarzenia, które mogą mieć wpływ na komfort jazdy,
 • kierowcy podróżujący z aplikacjami NaviExpert miesięcznie zgłaszają ponad 400 tys. ostrzeżeń drogowych,
 • a nasi pracownicy w centrach moderacji weryfikują spływające do systemu informacje, by były jak najbardziej wiarygodne i aktualne.

 

Poprzez API Ostrzeżeń CB umożliwiamy dostęp do pełnej bazy informacji o:

 • fotoradarach,
 • kontrolach,
 • niebezpiecznych miejscach,
 • wypadkach,
 • nieoznakowanych patrolach.

Analiza

Które ulice są najbardziej zakorkowane? W którym mieście jeździ się najszybciej? Jak nowe inwestycje wpływają na przepustowość ruchu? Tego i innych rzeczy dowiesz się dzięki narzędziu CT Analiza.

 

Każda decyzja musi zostać podparta dobrym wywiadem i danymi. Dzięki narzędziu CT Analiza dostarczamy niezbędnych informacji o ruchu drogowym w wybranym przez Ciebie obszarze. Dzięki bieżącym oraz historycznym danym jesteśmy w stanie m.in.:

 • analizować aktualne prędkości jazdy na wybranych odcinkach dróg,
 • analizować prędkość jazdy w wybranych okresach historycznych,
 • prognozować przyszłą sytuację na drogach,
 • dokonywać analizy porównawczej ruchu drogowego po wprowadzeniu zmian wpływających na przepustowość.

 

Z naszych narzędzi analitycznych skorzystali już zarządcy dróg oraz agencje reklamowe. Potrzebujesz wiarygodnych danych o ruchu drogowym lub dokładnej analizy wybranego obszaru? Napisz do nas na biuro@naviexpert.pl .

NaviExpert Remonty

Remonty potrafią być zmorą każdego kierowcy. Dzięki NaviExpert Remonty możesz jednak pozyskać bazę aktualnie trwających prac drogowych i z wyprzedzeniem wiedzieć o czyhających niespodziankach na drodze.

 

Nasz zespół codziennie nanosi na mapy informacje o remontach, zmianach organizacji ruchu, czasowych zamknięciach wybranych dróg, a także nowych odcinkach oddanych do użytku kierowców. Dzięki temu w naszej bazie znajdują się tysiące informacji o aktualnych pracach drogowych, wraz z datami ich rozpoczęcia oraz zakończenia, z których Ty także możesz skorzystać w Twoich rozwiązaniach.

Mapa

Potrzebujesz mapy na swojej stronie? Skorzystaj z mapy NaviExpert i pozwól swoim użytkownikom wytyczać najlepsze trasy!

 

Dzięki naszemu rozwiązaniu w prosty sposób osadzisz mapę NaviExpert na dowolnej, wybranej przez Ciebie stronie. Nasza mapa za sprawą technologii Community Traffic online prezentuje informacje o średnich prędkościach, z jakimi poruszają się auta na drogach, co pozwala na wytyczanie tras skutecznie omijających korki. Ale to nie wszystko! Na naszej mapie sprawdzisz także lokalizację fotoradarów oraz bieżących remontów.

Komiwojażer – optymalizacja tras wielopunktowych

Nie trać czasu na planowanie wizyt w kilku punktach. Skracaj czas i koszt podróży na trasach z wieloma miejscami do odwiedzenia.

 

Wyznaczanie tras prowadzących z punktu A do B nie zawsze zaspokaja wszystkie wymagania stawiane przez biznes. Często zdarza się, że musisz odwiedzić jednego dnia wiele adresów. By nie tracić czasu na zastanawianie się, którego klienta odwiedzić w pierwszej kolejności, oferujemy Tobie nasz mechanizm tras wielopunktowych, który przy wyznaczaniu trasy bierze pod uwagę:

 • odległości między punktami,
 • rzeczywiste czasy przejazdu między punktami, w oparciu o technologię Community Traffic online,
 • zdefiniowane przez użytkownika okna czasowe
 • zdefiniowany przez użytkownika czas trwania wizyty w poszczególnych punktach.

 

Dzięki temu nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy planowaniem codziennych podróży – my zrobimy to za Ciebie!

Chcesz poznać pełnię możliwości naszego API? Nie czekaj i skontaktuj się z nami pisząc na adres biznes@naviexpert.pl